KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141195
nr 1314 1195
Per Ã…kered
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Per Åkered, Domherrar, Signerad. Olja på duk, 38x45 cm
Per Åkered, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:10:40
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr